28 maja 2013

THE WOLFPACK RETURNS, czyli zpowedź Kac Vegas 3

Phil, Stu i Alan. Te trzy imiona mogą znaczyć tylko jedno...
 Wataha powraca i to bardziej szalona niż kiedykolwiek!
 


 


 Kac Vegas 3 (The Hangover part III), bo o tym filmie mowa ma skupić się szczególnie na postaci Alana, jednego z głównych bohaterów, który przechodzi kryzys po śmierci ojca. W potrzebie nie opuszczają go jednak przyjaciele i aby rozwiać posępne nastroje wyruszają na kolejną szaloną wyprawę. Tym razem miejscami akcji będą Los Angeles, Vegas i Tijuana (w Meksyku). Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, po dotarciu do celu sprawy  zaczną się mocno komplikować. Nie będę jednak wdawał się w szczegóły, bo przecież nikt nie lubi spoilerów. Mogę natomiast zdradzić, że znaczną rolę odegra pan Chow, gdyż to właśnie on, a nie jak dotąd bywało tytułowy kac, okaże się być powodem cierpień paczki nieszczęśników.


 
 Powrócą też inne znane postaci z poprzednich części. Zobaczymy Mike’a Tysona oraz Heather Graham (striptizerkę z jedynki).

 Jeżeli jednak jeszcze się zastanawiacie czy zobaczyć ten film, to możecie już  przestać, ponieważ obciachem było by pominięcie jednej z najważniejszych (a już  na pewno najśmieszniejszych) premier tego roku.


W polskich kinach już od 7 czerwca.


 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz