16 sierpnia 2013

Niezawodne metody na podryw


Dzisiaj przedstawię kilka niezawodnych sposobów na to, jak poderwać dziewczynę lub chłopaka,  nie wnikam w upodobania.
 
Do rzeczy:

Eee…no…

Koniec. 

Dziękuję za uwagę i zapraszam do częstszego odwiedzania bloga.
 
 
WTF?

Nie wiem czego się spodziewaliście. Gdyby istniał jakikolwiek magiczny tekst na zainteresowanie sobą drugiej osoby, to w czasach Internetu wszyscy by go już znali i dlatego nigdy by nie zadziałał. Oczywiście możecie szukać informacji wśród wyroczni, gazet i  wróżbity Macieja. Porady typu myj zęby, ładnie się ubieraj, rzucaj śmiesznymi tekstami, bądź sobą- jest ich pełno. Ogólnie, temat rzeka, ale płynąca bardzo powoli i niesamowicie nudno.
Aby wprowadzić trochę logiki odpowiedzmy sobie na takie pytanie- co zrobić by kogoś poderwać? Zna ktoś magiczny przepis? Wątpię. Większość jest jednak świadoma czego nie powinno się robić i na tym się skupmy.


Nie bądź śmieszny na siłę, bo będą się śmiać z Ciebie a nie razem z tobą.

 
Nie udawaj, że się na czymś profesjonalnie znasz, bo może się okazać, iż druga osoba pragnie Cię zapytać o szczegóły, a Ty będziesz umiał tylko jęknąć.

 
Niech miejscem pierwszej randki nie będzie KFC albo McDonald’s. Muszę tłumaczyć?

 
Nie bądź stalkerem,  bo w końcu spędzisz upojną noc w areszcie. Pasuje ci kombinacja Ty+ mydełko + współwięzień ?
 
 
 
Coś od autora- weź dbaj o higienę osobistą!
Nie chodzi już nawet o relacje damsko-męskie. Gdy jadę tramwajem, pociągiem, autobusem i czuję smród promieniujący od jakiegoś faceta lub dziewczyny to natychmiastowo włącza mi się tryb zabójcy-okrutnika.

Macie jakieś propozycje?

 

Pomoce naukowe:

 

 

3 komentarze:

 1. Nawet spoko..tylko niczego nowego się nie dowiedziałam hehe..ale chyba o to chodziło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie ;)

   Trochę zdrowego rozsądku i jest OK

   Usuń
 2. Internet jest przepełniony bzdetami typu: "Poderwij ją/go w pięć minut", "Po tym artykule już jest twoja", itp. itd. Cieszę się, że ktoś ma zdrowe podejście do tego tematu. Tak jak piszesz, gdyby istniał jakiś niezawodny sposób, w niedługim czasie zacząłby zawodzić. Uważam, że każdy człowiek jest inny i każdego zainteresuje co innego. Choć istnieją jakieś główne zasady jak choćby ta o higienie osobistej ;)

  www.just-after-sunset.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń